#Shōnin @ Hanower, DE

shonin2(od lewej, u góry: @PMG, @delightsatanbp, @xual, @p33jay, @autonomata, @sputnix, @agulove, @Rednave, @Kacji, @Imagion, @ankss; od lewej, na dole: @VonTrupka, @sknr, @przemo, @barthard, @masski, @Romanof i nasz przewodnik @Zwen8981. źródło: @ankss PicasaWeb)

Stęsknieni za walką drużynową, 28. marca 2015 roku znaleźliśmy się w Hanowerze, Primary Site drugiej anomalii w cyklu #Shōnin. Do Niemiec przybyło tylu agentów i agentek z całego świata, iż nie było sensu dzielić naszej ekipy na mniejsze zespoły – tworzyliśmy zatem silną grupę w składzie: @p33j4y (Team Leader), @VonTrupka (Team Radio) oraz (alfabetycznie): @agulove, @ankss, @barthard, @czekon, @delightsatanbp, @Imagion, @Kacji, @karomich, @masski, @PMG, @Rednave, @Romanof, @sknr, @sputnix, @xual, gościnnie dołączyli do nas agenci z Wrocławia: @Autonomata oraz @przemo, w rolę Local Guide’a wcielił się agent z Hanoweru – @Zwen8981. Jeszcze przed rozpoczęciem eventu udało nam się spotkać i porozmawiać chwilę z Hankiem Johnsonem rozdającym kody na unikatowe badge ze swoją podobizną.

(samą anomalię wygraliśmy – nie tylko jako drużyna (4 portale utrzymane, 1 neutralny, 3 utracone na rzecz ENL), ale również jako frakcja. Zobaczyć prawie 2000 dorosłych ludzi skaczących i śpiewających motyw przewodni ze „Smerfów” – BEZCENNE.)

Niedługo później, bo w czerwcu tego samego roku miejsce miała seria anomalii Persepolis. Tym razem jednak #WuchtaWiaryTeam nigdzie nie wyjechała bo… Poznań był jednym z Secondary Sites! Mieliśmy zatem przyjemność gościć agentów z całej Europy! Jak nam poszło? SMERFASTYCZNIE!

Właścicielem nazw i znaków graficznych związanych z Ingress jest Niantic, Inc. Za hosting dziękujemy przecinkowi
Niniejsza witryna nie jest oficjalną stroną gry, a jedynie stanowi fanpage przygotowany przez graczy, dla graczy i zawiera informacje dotyczące lokalnej społeczności należącej do frakcji Ruchu Oporu.