#Persepolis @ Poznań, PL

persepolis(#WuchtaWiaryTeam wśród wuchty wiary ;) źródło: fotka udostępniona na społeczności anomaliowej przez @yano)

Wreszcie, 20. czerwca 2015 nadszedł moment, w którym #WuchtaWiaryTeam nie musiała jechać do nikogo. To wszyscy przyjechali do WWt ;) Poznań stał się areną walk jako Secondary Site anomalii z serii Persepolis. Tym razem mieliśmy więcej pracy – nie tylko musieliśmy przygotować się do samej walki, ale przede wszystkim, na naszych barkach spoczywała organizacja całej imprezy. Oczywiście anomalię przygotowywaliśmy we współpracy z poznańską sekcją Oświeconych – przy tematach, które dotyczyły obu frakcji. Wielu z nas poznało anomalię bardziej od kuchni, napotykaliśmy problemy, które nie występowały w trakcie naszych wyjazdów; pokonywaliśmy je i rozwiązywaliśmy wspólnie, jak na prawdziwą drużynę przystało. Wszystko wskazuje na to, iż organizacja nam się udała – jeszcze w trakcie anomaliowego dnia usłyszeliśmy wiele miłych słów, widzieliśmy wielu uśmiechniętych agentów i agentek z obu frakcji. Co najważniejsze, bawiliśmy się równie świetnie.

Nie sposób wymienić wszystkich, są jednak agenci i agentki, którzy do organizacji „naszej” anomalii przyłożyli się na tyle, iż warto o nich wspomnieć – @skidzior (Event Leader, spinający wszystkich w całość, reprezentujący smerfny Team organizacyjny i odpowiedzialny za kontakty z Orga Team Oświeconych); @sputnix (Tactics Leader, odpowiedzialny za warstwę taktyczno-strategiczną, odpowiedzialny za kontakty z plannerami wspomagającymi nas w układaniu Link Starów, planowaniu pól itd.); @p33j4y (SWAG & PR Leader, którego zadaniem była oprawa graficzna anomalii, przygotowanie i dystrybucja SWAGu oraz rozmowy z potencjalnymi patronami i sponsorami – w tych ostatnich udział brał również @skidzior). Trójca Nieświęta, jak nazwali się roboczo, nie dałaby rady, gdyby nie pomoc ekipy ochotników, którzy pomagali ogarniać kolejne tematy, byli przewodnikami dla drużyn przyjezdnych i poświęcali swój czas nie tylko w trakcie anomalii, do zespołu Najemników, jak zostali nazwani w trakcie przygotowań, zgłosili się: @agulove, @ankss, @barthard, @bestiatu, @coxu, @czekon, @delightsatanbp, @elkrim, @Imagion, @Juicy87, @Kacji, @karomich, @KazahTaxi, @kilerlaredo, @LennCart, @pasitel, @PMG, @rahszas, @Szajny, @VizjereiX, @VonTrupka, @wariat, @xual. Prócz „oficjalnie” zgłoszonych, do organizacji swoją pomocną dłoń przyłożyli także inni – bezimienni, nie widniejący w „oficjalnych” archiwach Orga Team, jednak wiemy, iż bez nich byłoby na pewno trudniej, dziękujemy wszystkim! Po zdjęcia (wyjątkowo, w końcu była to nasza impreza!) zapraszamy tutaj.

(anomalię, jak można się tego było spodziewać, wygraliśmy – choć ponieśliśmy porażkę w pierwszym pomiarze, szybko odrobiliśmy straty i zwyciężyliśmy z punktacją 1092 do 714. W wynikach całej serii również pozostaliśmy na pierwszym miejscu, choć było blisko – po podliczeniu wszystkich anomalii, Resistance wygrało z przewagą tylko 429 punktów! 22575 do 22146!)

Prawie pół roku później nadszedł czas na powrót do korzeni, czyli występy w trasie…

Właścicielem nazw i znaków graficznych związanych z Ingress jest Niantic, Inc. Za hosting dziękujemy przecinkowi
Niniejsza witryna nie jest oficjalną stroną gry, a jedynie stanowi fanpage przygotowany przez graczy, dla graczy i zawiera informacje dotyczące lokalnej społeczności należącej do frakcji Ruchu Oporu.