#Interitus @ Kraków, PL

interitus(od lewej: @p33j4y, @agulove, @Rednave, @Samson186, @VizjereiX, @Rodis, @sputnix, @barthard, @Szajny, @KazahTaxi, @Romanof, @PMG i @yano za aparatem ;) źródło: G+)

Osiem miesięcy później, 21. czerwca 2014 roku, odbyła się szósta anomalia z serii #Interitus – w Krakowie, który został wybrany na Primary Site. Podczas tego eventu oficjalnie narodziła się WUCHTA WIARY team, w skład której wchodzili: @yano (jako Team Leader), @p33j4y (jako Comm Officer) oraz (alfabetycznie): @agulove, @barthard, @KazahTaxi, @PMG, @Rednave, @Romanof, @Samson186, @sputnix, @Szajny i @VizjereiX. W Krakowie spotkaliśmy Rolanda Jarvisa, który został przywrócony do życia po wydarzeniach w serii #13MAGNUS.

(w Krakowie, a także w dwóch Secondary Sites, w których tego dnia odbywały się anomalie, zwyciężyło ENL, jednak po podliczeniu punktów ze wszystkich Additional Cells okazało się, że radość Oświeconych była przedwczesna – tego dnia, triumfowało Resistance, które okazało się również kontrolować ostatecznie całego #Interitusa).

Po powrocie z Krakowa nie mieliśmy wiele czasu na odpoczynek…

Właścicielem nazw i znaków graficznych związanych z Ingress jest Niantic, Inc. Za hosting dziękujemy przecinkowi
Niniejsza witryna nie jest oficjalną stroną gry, a jedynie stanowi fanpage przygotowany przez graczy, dla graczy i zawiera informacje dotyczące lokalnej społeczności należącej do frakcji Ruchu Oporu.