#Abaddon @ Gdańsk, PL

Abaddon Gdańsk(od lewej siedzą i stoją powyżej: @Rednave, @sputnix, @rahszas, @izaaa, @czekon, @babqu, @MadBroccoli, @ankss, @delightsatanbp, @GregDag, @Harrisoni; od lewej kucają i siedzą: @VonTrupka, @Imagion, @p33j4y, @Wrrrrrrr, @yahooza86. źródło: archiwum własne)

Miesiąc po otwierającym serię Hamburgu, 12. grudnia 2015 wybraliśmy się do Gdańska, aby „zamknąć” cykl Abaddon, tym razem walcząc na Secondary Site. Wyprawa do Gdańska była dość wyjątkowa. Przede wszystkim – zjawiliśmy się nad morzem w sporej grupie (łącznie 28 agentów i agentek!); po drugie – po raz pierwszy nie mieliśmy jednego, wspólnie organizowanego wyjazdu, a docieraliśmy do Gdańska w mniejszych grupkach – samochodami, pociągami itd.; podobnie z noclegiem – spora grupa wracała do Poznania na krótko przed końcem after-party; poza tym, ponieważ była to kolejna anomalia rozgrywana w naszym kraju, chętnie służyliśmy pomocą i radą w trakcie jej organizacji; także w czasie samej anomalii, wspierając gdańszczan w siedzibie głównej. Kolejną zmianą, w porównaniu z poprzednimi anomaliami, był nasz podział na grupy: @p33j4y był tym razem Team Leaderem prowadzącym Flex Team (pieszą drużynę szybkiego reagowania, bez posiadanego przydziału), jako Co-Leader/Team Radio wspierany był przez @skidziora, a sam zespół tworzyli (alfabetycznie): @Babqu, @delightsatanbp, @KazahTaxi, @LennCart, @niedzwiedziatko, @pasitel, @Rahijya, @Wrrrrrrr. Druga drużyna będąca Static Teamem (tradycyjna grupa z przydziałem do konkretnych sektorów i portali), walczyła pod wodzą @Imagion, ze wsparciem agenta @VonTrupka jako Co-Leadera/Team Radio, a składała się z (alfabetycznie): @ankss, @bartkom, @czekon, @GregDag, @Harrisoni, @Kacji, @karomich, @milace, @MrMadderdin, @nabial, @PMG, @yahooza86. Kolejni agenci @barthard, @izaaa, @MadBroccoli i @Rahszas działali mobilnie (w samochodach i na rowerach), natomiast @Rednave oraz @sputnix znajdowali się w smerfim HQ, by wraz z Orga Team przy intelowej mapie i Zello koordynować przebieg walk w trakcie anomalii.

(w myśl wspomnianego przy okazji wcześniejszych imprez hasła: „gdzie Wuchta Wiary Team, tam zwycięstwo” – również w Gdańsku wygrał Ruch Oporu. Ponad dwukrotną przewagą punktów – 1039 do 442. Resistance przypieczętowało serię Abaddon globalnym zwycięstwem – co ciekawe, wyniki walk w trakcie tej serii spowodowały, iż Ruchu Oporu przejął Rolanda Jarvisa, podczas gdy pod kontrolą Enlightened znalazła się A.D.A. – przyszłość pokaże co przyniesie nam ta roszada)

Po trzech długich miesiącach oczekiwań, nadeszła pora na cykl Obsidian i naszą walkę w Wiedniu…

Właścicielem nazw i znaków graficznych związanych z Ingress jest Niantic, Inc. Za hosting dziękujemy przecinkowi
Niniejsza witryna nie jest oficjalną stroną gry, a jedynie stanowi fanpage przygotowany przez graczy, dla graczy i zawiera informacje dotyczące lokalnej społeczności należącej do frakcji Ruchu Oporu.