#WuchtaWiaryTeam

Co to takiego? WUCHTA WIARY team to nasza ekipa wyjazdowa, reprezentująca Resistance Wielkopolska w trakcie anomalii. Członkostwo w WWt jest dobrowolne i choć część naszego zespołu powtarza się co anomalię, nie jesteśmy zamkniętą drużyną – każdy może do nas dołączyć, wystarczy, że zgłosi swój udział we wspólnym wypadzie na anomalię.

13magnus(w towarzystwie warszawskich agentów, od lewej:  @yano, @mikaczu, @ch3f, @p33j4y. źródło: G+)

Jak to się zaczęło? Zupełnie przypadkowo – 26. października 2013 roku, miała miejsce druga anomalia z serii #13MAGNUS. Jako Secondary Site (wtedy jeszcze pod nazwą Remote Site) wybrana została m.in. Warszawa. Korzystając z ówczesnej sytuacji mieszkaniowo-rodzinnej, na anomalię wybrał się @p33j4y, razem z @ch3f i @mikaczu. Okazało się, że do stolicy wybrał się także @yano, z który razem z w/w trójką znalazł się w jednej drużynie. Wypad nie był co prawda organizowany wspólnie, nikt nie myślał wtedy jeszcze o nazywaniu drużyny, ale #13MAGNUS można uznać za pierwszą anomalię, w trakcie której agenci Resistance Wielkopolska połączyli swe siły walcząc na wyjeździe.

(w Warszawie wygrało ENL – dzięki megafieldowi, który utrzymał się przez dwa klastry; tego dnia, drugą anomalię z serii #13MAGNUS Resistance poniosło porażkę we wszystkich 4 Remote Sites, oraz w jednym z dwóch Primary Sites. Ruch Oporu kontrolował tylko Primary Site w Seattle, niestety było to zbyt mało, aby wygrać cały drugi event).

Osiem miesięcy później…

Właścicielem nazw i znaków graficznych związanych z Ingress jest Niantic, Inc. Za hosting dziękujemy przecinkowi
Niniejsza witryna nie jest oficjalną stroną gry, a jedynie stanowi fanpage przygotowany przez graczy, dla graczy i zawiera informacje dotyczące lokalnej społeczności należącej do frakcji Ruchu Oporu.