Kontakt

Skanery umożliwiają łączność między agentami, jednak dostępny COMM nie jest zbyt bezpiecznym i wygodnym miejscem do prowadzenia dłuższych, czy też ważniejszych rozmów, powiadomienia nie zawsze docierają na czas, a widoczność konwersacji zależna jest od zasięgu ustawionego przez każdego agenta. Wcześniej używany przez nas Hangouts potrafi płatać figle i niestety strasznie zwalnia w trakcie rozmów grupowych, w których uczestniczy kilkadziesiąt czy kilkaset osób.

Dlatego do codziennej komunikacji korzystamy z darmowego komunikatora Telegram. Aplikacja jest szybka, bezpieczna i posiada wiele przydatnych funkcji, których nie znajdziemy w googlowych Hangoutach – chyba najważniejszą z nich jest możliwość „adresowania” i wywoływania rozmówców po nicku.

Nie możesz spotkać się z nami w terenie? Na pewno spotkasz nas na naszych lokalnych kanałach w Telegramie, jeśli więc jeszcze z niego nie korzystasz – zachęcamy do instalacji, potrwa to dosłownie kilka minut. Twoje konto przypisane będzie do numeru telefonu, ale aby z kimś się skontaktować – wystarczy znać jego nicka. Pamiętaj by w miarę możliwości ustawić username na identyczne z Twoją nazwą agenta i dodaj awatar – pomoże to nam rozpoznanie Cię i przyspieszy wyszukiwanie.

Poniżej znajdziesz namiary na agentów ogarniających najważniejsze tematy wewnątrz naszej frakcji.

Pobierz i zainstaluj Telegram

download_telegram_googledownload_telegram_apple


 

Planowanie

@Rahszas
@JanekKos

Misje, FS

@Imagion
@z3fear

Akademia i levelowanie

@LennCart (Wilda, Jeżyce)
@panwaski (Stare Miasto)
@Rahijya (Rataje)
@Rahszas (Swarzędz, Rataje)

 

@sputnix (Winogrady)
@yahooza86
(Stare Miasto, Ostrów Tumski)

SWAG,
#WuchtaWiaryTeam

@p33j4y

Zajrzyj też
na nasze profile

Właścicielem nazw i znaków graficznych związanych z Ingress jest Niantic, Inc. Za hosting dziękujemy przecinkowi
Niniejsza witryna nie jest oficjalną stroną gry, a jedynie stanowi fanpage przygotowany przez graczy, dla graczy i zawiera informacje dotyczące lokalnej społeczności należącej do frakcji Ruchu Oporu.